שלום וברוכים הבאים

אחרי חודש פלוס שהאתר לא היה פעיל עקב שיפוצים ובניה מחדש, חזרתי כעת לאוויר עם אתר מהיר ונוח,  הרכישה בחנות מתבצעת דרך פייפאל בצורה מאובטחת או בהעברה בנקאית עם אפשרות להורדת הקבצים דרך האתר בחיבור לחשבון המשתמש האישי.

ממש בימים הקרובים ארחיב את קטגוריית המאמרים והעדכונים בנושאים שונים, החל כיצד מעצבים ומכינים גלופות וכלה בעדכונים טריים מתחום העימוד ועוד, וכמובן עוד מוצרי עיצוב שימושיים ומקוריים במגוון סגנונות למעמדים ומחברי ספרים.

במידה ותצטרפו לרשימת התפוצה תקבלו עדכון כשהאתר יהיה מוכן באופן סופי, וכן תקבלו עדכונים מעת לעת, והנחות משמעותיות לרכישת עיצובים.

אשמח לשמוע הערות ורעיונות לשיפור וייעול

בידידות, יוחנן וינגרטן

‫1@yo-w.co.i

למה דווקא הספר שלך?

למה דווקא הספר שלך?

עריכה לשונית: צ' וינגרטן הלקוח שמגיע לחנות הספרים פוגש על המדף עוד ספרים דומים, במאמר הזה נתמקד בסיבה שתגרום לו לבחור דווקא את הספר שלך. מאמר ממוקד. להיכנס ללב של

הדרך לספר רב מכר

הדרך לספר רב מכר

עריכה לשונית: צ' וינגרטן מה עושה ספר לרב מכר? מאמר ראשון בסדרת מאמרים כיצד לפרסם ולשווק ספר בצורה נכונה, ליצור סביבו עניין ולגרום לאנשים לקנותו. מה עושה ספר ל'רב מכר'?

השבחות בכריכה מודפסת

השבחות בכריכה מודפסת

עריכה לשונית: צ' וינגרטן הכריכה המודפסת מאפשרת מרחב עיצובי גדול לאין שיעור. לדוגמה, ניתן להוסיף תמונות, אפקטים ואלמנטים חסידיים וכולי. גם בכריכה מודפסת יש השבחות שונות, מהן הנעשות על ידי

הצטרף לקבלת עדכונים והטבות

שתף מאמר

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
2 תגובות
 1. מוטי כהן הגב

  הרבה הצלחה, האתר באמת יותר מהיר
  מחכה לראות אלמנטים חדשים בחנות

 2. שפיץ הגב

  אתר משובח.
  יוחנן הוא אומן נדיר שמיתג את העסק שלי באופן קולע.
  עלה והצלח!

השארת תגובה