סידור תפילה בהירה

סידור תפילה בהירה הוא חידוש של ממש בהיכל התפילה.

הרעיון המרכזי שעומד בבסיס הסידור הוא הוספת פירוש בין המילים (לא מתחת) במקומות שחייבים ביאור.

כששמעתי לפני שנתיים מהמחבר והמו"ל הרב אברהם קייזר על הרעיון של הסידור הייתי ספקן לגבי התוצאה הסופית, רק כשהחזקתי את הסידור בידיים והתפללתי בו תפילת מעריב הבנתי עד כמה הוא גאוני. התחדשו לי פירושים מהותיים בברכות קר"ש, מילים שאני אומר אותם שנים ולא מנסה להבין את משמעותם נתחוורו לי בשנייה בודדת.

שילוב הפירוש מזכיר את דרכו של רש"י הקדוש בפירוש החומש, כשהדברים מובנים ואינם צריכים ביאור אין הוא מכביד על הקריאה השוטפת ובמקומות הצריכים ביאור מזקק הוא את המילים וכותב פירושו בדרך קצרה.

מלבד מעלה זו אפשר לומר שמתהדר הסידור בכל מעלה אפשרית.

הכתב גדול ונעים לעין (רק הפונט עלה כמה אלפי שקלים!), בתחתית הדף מופיעים הרחבות ומראי מקומות, במקומות הנצרכים נוספו הלכות בשפה בהירה, ובסוף הסידור הובאו אף תולדותיהם של כל מפרשי הסידור בקצרה.

הפורמט של הסידור בינוני, ולמרות שהוא מכיל מעל 600 עמודים גודלו כשל ספר דק (הסידור הודפס על דפים דקים מיוחדים ואיכותיים), והעיצוב של הכריכה, נו זה אני לא יכול לומר….

רק אספר לכם שהתחלתי לעצב אותו לפני כשנתיים! ומאז הוא עבר כמה גלגולים ושינויים עד התוצאה הנוכחית.

הסידור עדיין לא בחנויות, עקבו אחרי הפרסומים.
לרכישות מרוכזות ניתן ליצור קשר עם המו"ל בפל. 053-313-5165

הדרך לספר רב מכר

עריכה לשונית: צ' וינגרטן מה עושה ספר לרב מכר? מאמר ראשון בסדרת מאמרים כיצד לפרסם ולשווק ספר בצורה נכונה, ליצור סביבו עניין ולגרום לאנשים לקנותו.

קרא עוד »

שלום וברוכים הבאים

אחרי חודש פלוס שהאתר לא היה פעיל עקב שיפוצים ובניה מחדש, חזרתי כעת לאוויר עם אתר מהיר ונוח,  הרכישה בחנות מתבצעת דרך פייפאל בצורה מאובטחת

קרא עוד »

למה דווקא הספר שלך?

עריכה לשונית: צ' וינגרטן הלקוח שמגיע לחנות הספרים פוגש על המדף עוד ספרים דומים, במאמר הזה נתמקד בסיבה שתגרום לו לבחור דווקא את הספר שלך.

קרא עוד »
השארת תגובה