סידור תפילה בהירה

סידור תפילה בהירה הוא חידוש של ממש בהיכל התפילה.

הרעיון המרכזי שעומד בבסיס הסידור הוא הוספת פירוש בין המילים (לא מתחת) במקומות שחייבים ביאור.

כששמעתי לפני שנתיים מהמחבר והמו"ל הרב אברהם קייזר על הרעיון של הסידור הייתי ספקן לגבי התוצאה הסופית, רק כשהחזקתי את הסידור בידיים והתפללתי בו תפילת מעריב הבנתי עד כמה הוא גאוני. התחדשו לי פירושים מהותיים בברכות קר"ש, מילים שאני אומר אותם שנים ולא מנסה להבין את משמעותם נתחוורו לי בשנייה בודדת.

שילוב הפירוש מזכיר את דרכו של רש"י הקדוש בפירוש החומש, כשהדברים מובנים ואינם צריכים ביאור אין הוא מכביד על הקריאה השוטפת ובמקומות הצריכים ביאור מזקק הוא את המילים וכותב פירושו בדרך קצרה.

מלבד מעלה זו אפשר לומר שמתהדר הסידור בכל מעלה אפשרית.

הכתב גדול ונעים לעין (רק הפונט עלה כמה אלפי שקלים!), בתחתית הדף מופיעים הרחבות ומראי מקומות, במקומות הנצרכים נוספו הלכות בשפה בהירה, ובסוף הסידור הובאו אף תולדותיהם של כל מפרשי הסידור בקצרה.

הפורמט של הסידור בינוני, ולמרות שהוא מכיל מעל 600 עמודים גודלו כשל ספר דק (הסידור הודפס על דפים דקים מיוחדים ואיכותיים), והעיצוב של הכריכה, נו זה אני לא יכול לומר….

רק אספר לכם שהתחלתי לעצב אותו לפני כשנתיים! ומאז הוא עבר כמה גלגולים ושינויים עד התוצאה הנוכחית.

הסידור עדיין לא בחנויות, עקבו אחרי הפרסומים.
לרכישות מרוכזות ניתן ליצור קשר עם המו"ל בפל. 053-313-5165

שלום וברוכים הבאים

אחרי חודש פלוס שהאתר לא היה פעיל עקב שיפוצים ובניה מחדש, חזרתי כעת לאוויר עם אתר מהיר ונוח,  הרכישה בחנות מתבצעת דרך פייפאל בצורה מאובטחת

קרא עוד »

האופציות בכריכה קשה

עריכה לשונית: צ' וינגרטן הכריכה הקשה היא הפופולרית והמצויה ביותר בספרים תורניים, במאמר זה נרחיב על סוגי הכריכה קשה, השבחות ואופציות לבחירה ועוד בכריכה קשה

קרא עוד »
השארת תגובה