סידור תפילה בהירה

סידור תפילה בהירה הוא חידוש של ממש בהיכל התפילה.

הרעיון המרכזי שעומד בבסיס הסידור הוא הוספת פירוש בין המילים (לא מתחת) במקומות שחייבים ביאור.

כששמעתי לפני שנתיים מהמחבר והמו"ל הרב אברהם קייזר על הרעיון של הסידור הייתי ספקן לגבי התוצאה הסופית, רק כשהחזקתי את הסידור בידיים והתפללתי בו תפילת מעריב הבנתי עד כמה הוא גאוני. התחדשו לי פירושים מהותיים בברכות קר"ש, מילים שאני אומר אותם שנים ולא מנסה להבין את משמעותם נתחוורו לי בשנייה בודדת.

שילוב הפירוש מזכיר את דרכו של רש"י הקדוש בפירוש החומש, כשהדברים מובנים ואינם צריכים ביאור אין הוא מכביד על הקריאה השוטפת ובמקומות הצריכים ביאור מזקק הוא את המילים וכותב פירושו בדרך קצרה.

מלבד מעלה זו אפשר לומר שמתהדר הסידור בכל מעלה אפשרית.

הכתב גדול ונעים לעין (רק הפונט עלה כמה אלפי שקלים!), בתחתית הדף מופיעים הרחבות ומראי מקומות, במקומות הנצרכים נוספו הלכות בשפה בהירה, ובסוף הסידור הובאו אף תולדותיהם של כל מפרשי הסידור בקצרה.

הפורמט של הסידור בינוני, ולמרות שהוא מכיל מעל 600 עמודים גודלו כשל ספר דק (הסידור הודפס על דפים דקים מיוחדים ואיכותיים), והעיצוב של הכריכה, נו זה אני לא יכול לומר….

רק אספר לכם שהתחלתי לעצב אותו לפני כשנתיים! ומאז הוא עבר כמה גלגולים ושינויים עד התוצאה הנוכחית.

הסידור עדיין לא בחנויות, עקבו אחרי הפרסומים.
לרכישות מרוכזות ניתן ליצור קשר עם המו"ל בפל. 053-313-5165

השבחות בכריכה מודפסת

עריכה לשונית: צ' וינגרטן הכריכה המודפסת מאפשרת מרחב עיצובי גדול לאין שיעור. לדוגמה, ניתן להוסיף תמונות, אפקטים ואלמנטים חסידיים וכולי. גם בכריכה מודפסת יש השבחות

קרא עוד »

סוגי הכריכות

עריכה לשונית: צ' וינגרטן פירוט כל סוגי הכריכות הקיימות בשוק, מהם, מה מעלותיהם וחסרונותיהם, אילו דברים ניתנים לבחירה ועוד אם תבקשו לערוך סיור מועיל בדפוס

קרא עוד »
השארת תגובה